sifresiz hizmet dokumu
sifresiz hizmet dokumu

Şifresiz Hizmet Dökümü

E Devlet Şifresiz SSK Hizmet Dökümü: Sosyal Sigortaların doğuşuna yasal açıdan kaynak teşkil eden ilk hükümler 1936 yılında 3008 sayılı İş Kanununda yer almıştır. Sosyal Sigortalar Kurumu başlangıçta işçi sigortaları ve İşçi Sigortaları Kurumu olarak kurulmuş ve uzunca bir süre bu isimle gelişimini sürdürdükten sonra 1965 tarih, 506 sayılı yasa ile bugün kullanılmakta olan nitelendirme ve isim benimsenmiştir.

Şifresiz SGK Hizmet Dökümü Al: Bilindiği üzere SSK hizmet dökümü SGK hizmet dökümü cetveli SSK sigorta gün sayısı bir süre önce  e-devlet ile Turkiye gov tr üzerinden yapılabiliyordu. Üstelik ücretliydi ama artık ücretsiz ve şifresiz olarak hizmetinize sunuluyor. Bu uygulama  da 15 Aralık 2011 tarihinden itibaren SSK Sorgulamaları artık şifresiz bir şekilde yapılabiliyor. Daha önce e devlet sisteminde yer alan Şifresiz Sigorta Sorgulama uygulamasına artık kişiye özel oldu kişisel kimlik bilgilerinizi sisteme aktararak rahatlıkla Şifresiz SSK Hizmet Dökümünüzü alabilirsiniz.

Sgk Şifresiz Hizmet Dökümü: Sosyal Güvenlik Kurumunun açtığı yeni uygulamada, şifresiz SSK hizmet dökümü sorgulaması yapabilirsiniz. Bazen sistemdeki hatadan olayı hizmet veremeyebilir bunu da göz önünde bulundurmalısınız . Ama bazense sistem hatalı değil sorun tarayıcıyla alakalıdır İnternete mozilla internet explorer veya google chrome ile  bağlanabilirsiniz.

Şifresiz Hizmet Dökümü: Sayfa bunlardan bir kısmında hata veriyor. Bu yüzden bağlanacağınız tarayıcıyı değiştiriniz. İşleminizi internetten  online yapabilmeniz için T.C numaranızla beraber nüfus cüzdanınızı yanınızda bulundurmalısınız.SSK ,  sosyal sigortalar kurumunu  yeni ismi ile  SGK yı Sosyal Güvenlik Kurumunu  SSK hizmet ise  4 a hizmeti  5510 sayılı Kanunun 4 1 a maddesine tabi olanların hizmetini göstermektedir.

Ssk Şifresiz Hizmet Dökümü: Sizden istenen detaylı bilgiler öncelikle T.C numaranızı giriyorsunuz nüfus ,il ,cilt numarası, doğum yılı, güvenlik kodunu girdikten sonra açılacak sayfada solda menüler çıkacak hizmet dökümüne tıklayın   4A linkine tıklayarak  SSK hizmet dökümünüzü çıkartabilirsiniz.

Bağkur Şifresiz Hizmet Dökümü: Bununla beraber SGK 2012 yılından itibaren SSK konusundaki bir çok hizmeti ücretsiz SMS yoluyla vereceği yeni bir uygulama başlatıyor. Bu uygulama için SSK nın resmi internet sitesine giderek, üzerinize kayıtlı cep telefonunuzu veri tabanına eklemeniz gerekiyor.