Hesap Aç Hesap Oluştur
Hesap Aç Hesap Oluştur

Hesap Aç Hesap Oluştur

Günümüzde sosyal medya ile email hesapları hayatımızın bir parçası olmaya devam ediyor. Bu yazımızda en sık kullanılan sosyal medya platformu olan facebook ve mail hizmeti verenlerin hesaplarının nasıl oluşturulacağı, facebook kayıt işlemleri, mail oluşturma ve diğer bir çok konuda bilgi sahibi olmanızı amaçladık.

Hotmail, yeni yüzüyle birlikte “Outlook” haline getirildi. Ve bu büyük değişikliklere rağmen, birçok kullanıcı Hotmail’i rakiplerinin üzerinden kullanmayı tercih ediyor. Bir Hotmail hesabı oluşturmak ve bu kullanıcılara katılmak isterseniz, bunu yapmakta zorluk çekmeyeceğinizden kesinlikle emin olabilirsiniz – kılavuzlarımızı takip etmeniz yeterlidir.

Bir Hotmail hesabı oluşturmak için öncelikle Outlook uygulamasını seçmelisiniz. Öncelikle, tarayıcınıza erişmeli ve MSN web sitesine gitmelisiniz. Bir hotmail hesabı oluşturmak için yönergelere başlıyoruz. Hotmail kayıt sayfasına geldikten sonra kayıt ol diyoruz ve bir sonraki sayfada, “Hesap oluştur” düğmesine tıklamanız gerekmektedir. Verilen alana bir şifre yazdıktan sonra mavi tuşa tıklayın.

Bunu yaptıktan sonra, verilen alanda gelecek adresinizin kullanıcı adını yazmanız gerekecektir. “İleri” ye tıklayın. İlk adınızı ve soyadınızı da vermeniz istenecektir. Ardından, hesabınızın şifresini girmeli ve bir sonraki sayfada bulunan “İleri” düğmesine tıklamalısınız. Hotmail ayrıca doğum tarihinizi ve içinde bulunduğunuz bir ülkeyi girmenizi gerektirir.

Bunu takiben, bir sonraki sayfada adınızı ve soyadınızı yazmanız gerekecektir. Ardından, “İleri” düğmesine tıklayın. Daha da ilerlemek için bir Captcha kodu girmeniz gerekiyor. Bunu yaptıktan sonra, ülkenizi bir sonraki sayfada ilk alana ve geri kalan alandaki doğum tarihinize girmelisiniz. “İleri” düğmesine tıklayın. Bu tür bir bildirim, bir Hotmail hesabı oluşturmayı başardığınızı gösterir. Şimdi bir Captcha kodu girmeli ve “İleri” düğmesine tıklamalısınız. Bu noktada, arayüz dilini ve saat diliminizi seçmeniz gerekir.

Bunu takiben, Hotmail hesabınızın yeni oluşturulduğunu göreceksiniz. Şimdi, “İleri” düğmesine (sağda yer alan) tıklamalısınız. Başlangıçta standart olmayan Hotmail temasını da seçebilirsiniz. Ardından, arayüz dilini, saat diliminizi seçmeli ve “İleri” düğmesine tekrar basmalısınız. Bu noktada, e-posta adresiniz için bir imza hazırlamanız veya tamamen atlamanız önerilmektedir.

Bunu takiben, standart dışı bir temayı uygulamanıza tekrar başvurmanız için size bir fırsat verilecektir. Yeni oluşturulan Hotmail hesabınıza uygulamak istediğiniz temayı seçin ve “İleri” düğmesine tıklayın. Yeni oluşturulan Hotmail hesabını kullanmaya başlamak için verilen “Hadi gidelim” butonuna tıklamanız gerekmektedir. Ardından, e-postanıza bir imza ekleyebilirsiniz. İmzanızın boş kalmasını istiyorsanız, “Kapalı” seçeneğini ve ardından “İleri” düğmesini tıklamanız gerekir. Bunu takiben, hesabınızın oluşturulduğuna dair bir bildirim göreceksiniz. Ayrıca, Hotmail Giriş Yap ve Hotmail Kayıt Ol kılavuzlarımıza da göz atmanızı öneririz.

Yeni bir Facebook hesabı nasıl oluşturulur?

Yeni bir Facebook hesabı nasıl oluşturulur Yeni bir Facebook hesabı oluşturun. Pratikte bu zamanlarda hepimizin bir Facebook hesabı var, ancak göründüğü kadar garip, hala bu sosyal ağda bir profili olmayan bazı insanlar olabilir, bu sebepten dolayı nasıl yeni bir face hesabı açacağınızı ve kullanacağınızı açıklamak istiyoruz.

Mobil cihazların sahip olduğu büyüme ile günümüzde insanların hesaplarını oluşturmaları ve Messenger gibi uygulamaları kullanmaları normaldir, bu da popüler sosyal ağdan tüm arkadaşlarıyla sohbet etmelerini sağlar, başka bir deyişle, oldukça yararlıdır. bir hesap sahibi olmak ve Facebook’a giriş yapmak.Yeni bir Facebook hesabı oluşturmak karmaşık değildir, ancak daha önce hiç yapmadıysanız, bu biraz zor olabilir, ancak size adım adım yardımcı olmak istiyoruz:

Başlamak için, seçtiğiniz tarayıcıyı açın, ardından dünyadaki en iyi bilinen sosyal ağın ana sayfası olan https://www.facebook.com adresine gidin.

Mobil cihazların sahip olduğu büyüme ile günümüzde insanların hesaplarını oluşturmaları ve Messenger gibi uygulamaları kullanmaları normaldir, bu da popüler sosyal ağdan tüm arkadaşlarıyla sohbet etmelerini sağlar, başka bir deyişle, oldukça yararlıdır. bir hesap sahibi olmak ve Facebook’a giriş yapmak.Yeni bir Facebook hesabı oluşturmak karmaşık değildir, ancak daha önce hiç yapmadıysanız, bu biraz zor olabilir, ancak size adım adım yardımcı olmak istiyoruz:

Başlamak için, seçtiğiniz tarayıcıyı açın, ardından dünyadaki en iyi bilinen sosyal ağın ana sayfası olan https://www.facebook.com adresine gidin.

Ana sayfada, “Hesap aç” yazdığını göreceksiniz, hemen altında kişisel bilgilerinizle doldurmanız gereken bir form var.
İlk kutularda adınızı ve soyadınızı belirtmelisiniz. Bundan sonra, kullandığınız bir e-posta adresini eklemeniz gerekir, ya da bir cep telefonu numarası da olabilir (doğrulama gerektirebilir, bu yüzden telefonunuzu kapalı tutun). Yeni bir kişisel şifre girin, hesabınızı korumak için yeterince güvenli olması gerektiğini unutmayın. Doğum tarihinizi seçin. Cinsiyetinizi seçiniz.

Şimdi “facebook hesap aç” yazan yeşil düğmeye tıklamanız gerekiyor, bundan sonra Facebook’a giriş yapabileceksiniz, sadece fotoğraf yükleyerek, yayınlar yaparak vb. Hesabınızı kişiselleştirmeniz gerekecek. Facebook kayıt olmak ve face hesabı açmak bu kadar kolay.

Bir gmail hesabı nasıl oluşturulur?

Google posta veya Gmail, e-postaların bilgisayarınıza değil, İnternet’e kaydedildiği bir çevrimiçi e-posta hesabıdır. Web e-postası, dünyanın her yerinden internet kafelerinde olduğu gibi, internete erişimi olan herhangi bir bilgisayardan erişilebilirlik e-postaları alabileceğiniz esnek bir seçim olabilir.

Bu kılavuzda, gmail’le nasıl başlayacağınızı göstermeye gideceğiz. İnternet erişimi olan bir bilgisayara ihtiyacınız olacak.

Gmail hesabı oluşturmak için bu adım adım talimatlara uyun:

Birinci adım: İnternet tarayıcınızı açın ve Google ana sayfasını ziyaret edin: http://www.google.com.tr

İkinci adım: Sayfanın sol üst bölümünde, ana Google web sayfasından bir menü çubuğu bulunur. Barda Google e-posta adresini tıklayın.

Üçüncü adım: Şu anda gerçek “Oturum Aç” alanındasınız. Henüz bir Google hesabınız olmadığı için, 1 oluşturmalısınız. Ücretsiz hesap oluştur’u tıklayın.

Dördüncü adım: Yepyeni hesabınızı kurmak için, Arama motorları ile ilgili bazı ayrıntılar gerekir – öncelikle, ilk adınız ve soyadınız. Asıl ‘kullanıcı adınızı seçin’, kullanmak istediğiniz benzersiz e-posta adresi olabilir. com’. Farklı olması gerektiğinden, Google, hiç kimsenin bunu deneyimlemediğinden emin olmak için seçtiğiniz herhangi bir adın kullanılabilirliğiyle ilgili olabilir. Bilgilerinizi doldurarak own kendi kullanıcı adınızı seçin ’kutusuna bir mesaj adı yazın. Devam etmek için şartlar ve koşulları kabul etmeniz gerekir. Bu nedenle, “Evet” i tıklayıp Google şartlarına ve Kişisel Gizlilik Politikasına onay veriyorum. Sonra bir sonraki şeye tıklayın.

Beşinci adım: İstediğiniz e-posta adresi gerçekten uygun olmadığında, birisinin bu kullanıcı adını zaten kullandığını ve size bazı seçenekler sunduğunu belirten bir mesaj alacaksınız. Alternatifler arasında kabul etmeyi seçebilir veya başka bir başlıkta yazabilir ve bir kez daha erişilebilirliğini kontrol edebilirsiniz. Bunu birkaç kez yapmak zorunda kalabilirsiniz.

Altıncı adım: Gereksinimleriniz için güvenli bir şekilde oturum açabilmek için bir güvenlik şifresi düşünmeniz gerekir. Arama motorları, güvenli olabilmeniz için en az sekiz karakter uzunluğunda denemeniz gereken ayrıntıları verebilir. Tahmin edebilmek için şifreyi daha iyi ve zor hale getirmek için alfabe ve numaralardan yararlanın. Bu nedenle, ek olarak, sayfadan son olarak iki rastgele sözcük eklemenizi ister – bu bir CAPTCHA program kodu olabilir. Gerçek CAPTCHA koduna yazmak veya yazmak istemediğiniz takdirde bu adımı geçebilirsiniz, ancak bir cep telefonu kullanarak doğrulamanız gerekir.

Sekiz adım: Kendi hesabınızı başarıyla kurdunuz. Posta kutunuzu ziyaret edip başlayabilirsiniz, kullanıcı profil resminiz olarak göstermek için bir fotoğraf da oluşturabilirsiniz. Fotoğraf yüklemek ve fotoğraf seçmek için Fotoğraf ekle’yi tıklayın.